26 03 2012

Toms ırmağındaki ufonun kaçırdığı insanlar anlatıyor.

Toms ırmağındaki ufonun kaçırdığı insanlar anlatıyor. |  görsel 1

TOMS IRMAĞI’NDAKİ UFO:

İki arkadaş 19 Şubat 1998´de, New Jersey, Toms Irmağı´nda UFO gördüklerini söylediler ve 6 saatlerini hiç hatırlamıyorlardı. Zaman kaybına uğradıklarını belirtiyordu. Olay yeri New York´un 160 km. güneyi idi. O gün, saat 10:00´da itfaiyeci Bob Moorie ve arkadaşı George Pazzinski, 37 no´lu yolda arabaları ile gidiyorlardı. Yan yola saptıklarında araba sallanmaya ve savrulmaya başladı. Birden önlerinde koca bir cisim belirince, zorlukla frenlere asılan George arabayı durdurdu, çarpmaktan son anda kurtulmuşlardı. Yolun ortasında tabak şeklinde, üç bacaklı bir araç duruyordu. Kayarak durdukları yerle cisim arasında en fazla on metre vardı.ONLARA 6 SAAT NE YAPTILAR

Sonra George arabayı çevirdi ve korkuyla, hiç durmadan ve konuşmadan araba sürerek doğrudan eve gittiler ama Bob´un evine yaklaştıklarında inanamadıkları bir şeyi fark ettiler. Gün batıyordu ve saat altıyı çeyrek geçiyordu oysa en fazla bir saat araba sürmüşlerdi. Aradaki saatlere ne olmuştu? Daha sonraki günlerde, UFO´nun ayaklarının arasında yere inik bir merdiven bulunduğunu, üzerinde hiçbir işaret olmadığını ve cismin mat aleminyum renginde olduğunu anımsadılar. Bob ve George´un saat 11:00 ile akşamüstü 05:00 arasındaki anıları yok oldu. Bu altı saati hiç anımsamıyorlar.


KİTAPTAKİ UZAYLININ GÖZLERİ YANLIŞ

Kahramanımızın adı Bruce; New York'ta yasıyor; bir öğle sonrasında Syracuse'da bir kitapçıda dolaşırken, yeni basılmış bir kitabı görünce korkuyla irkildi. Kapaktaki resim onu etkilemişti. Unutulmayacak bir yüzdü, yeşile dönük bir teni, belirgin sivri bir çenesi ve iri derin gözleri vardı. Gözlerinin rengi madeni siyahtı. Kitap; Whitley Strieber’in çok satan kitabı olan "Communion”du ve dünya dışı ziyaretçilerle ilgiliydi. Bruce, kitaba söyle bir baktıktan sonra satıcıya giderek, gözlerin yanlış çizilmiş olduğunu söyledi ve sonra kitabı bırakarak kaçarcasına oradan uzaklaştı.

HER ŞEYİ HATIRLADI

Yolda kendini sorgulamaya başladı. Gözlerin yanlış olduğunu nereden biliyordu? Resmi kendi çizmemişti. Fakat garip bir içgüdüyle sanki yıllardır unuttukları aklına geliyordu: 1978 yılı yaz aylarında Bruce, karısı Marion ve oğlu Steven'le bir akrabalarından dönüyorlardı. Steven göğü izlerken birden alçak uçan bir uçağın inmeye çalıştığını söyledi. Bruce olayı söyle anlatıyor: “Askeri üniformaları olan iki kişi geliyordu, üniformalar normaldi, üstleri bej, altları siyah renkti. Dışarıdakilerin gözlerinden kendimi alamıyordum. Sanki kilitlenmiştim. Birden arkamda bir kapı sesi duydum, Marion gitmişti, askerlerden birisiyle gidiyordu. Sanki gezintiye çıkmıştı, dışarı çıkıp Marion’u almak istedim, ama etrafta başkaları belirmişti. Kendimi koruma hissine kapılmıştım. Ama tam bu sırada arkamdan biri beni dürttü, sağ tarafımdaydı, sanki bir iğne batırılmıştı."


BİR DAHA BU KONUDA HİÇ KONUŞMADILAR

Bu noktadan sonra Bruce her şeyin bulanık olduğunu söylüyor. Emin olduğu tek şey ise, yol üzerinde biraz sürüklendiği. Sonrasını anımsamıyor. Ve birden kendisini Marion ve Steven ile eve dönüş yolunda ilerlerken buluyor. Aile eve beklenenden iki saat sonra dönmüştü. İşin en garip yani, aile bu konuyu bir daha hiç konuşmadı, ne kendilerine geldikten sonra, ne de daha sonra.

Beyanlara göre yaratıklar bazen kaçırdıkları ama hamile olmayan kadınlara bir bebek doğurmak üzere olduğunu söylüyorlarmış. Böylece kadın doğum pozisyonunda uzanıyor ve sonra yaratık doktorlar melez bir bebeği kadının bacakları arasından alıyorlarmış.

Hikayelerin çoğunda; sperm ve yumurtalarin melez bir irk yaratmak için alındığına dair detaylar var. İşte bir hipnoz seansındaki konuşmalar:

BRUCE; Bir parmak... Plastik gibi görünüyor. Sanki lastik gibi ama bana dokunduğunda plastikten daha sert olduğunu hissediyorum, ben düşündükçe daha da büyüyor ve ben daha çok nefret ediyorum.
HOPKiNS: Vücudunda neler oluyor?
BRUCE: sperm almaya
çalışıyorlar.
HOPKiNS: Uyarıcı neydi?
BRUCE: Bunu tarif edecek bir şey bulamıyorum fakat inekten süt sagarken kullanılan vakumlara benziyor.

0
0
0
Yorum Yaz